thephotographer.co.il

צלמים וצילום – כל החידושים בתחום הצילום והוידיאו

תערוכת CES הנערכת מידי שנה בארה"ב ידועה כתערוכת טכנולוגיה וגדג'טים, אך בשנים האחרונות ניתן לראות הרבה חברות ויצרניות מצלמות ווידיאו עם דוכניהם, משווקים את החידושים בתחום לציבור הרחב. במאמר זה נסקור מספר חידושים מגניבים אשר יהפכו את חוויית הצילום לקלה, כיפית ויעילה יותר מבעבר כך שכל אחד יוכל..


צילום הריון – כל המידע החיוני באתר אחד

צילום הריון – כל המידע החיוני באתר אחד צילום הריון הינה חוויה מרגשת, אינטימית, מחזקת ומעודדת ואשר תורמת גם לחיבור האישה עם התהליכים המורכבים שהינה עוברת בתקופה זו   צילום הריון תופס תאוצה בישראל וזאת כיוון שמדובר במתנה נפלאה לכל המשפחה וכזו אשר תהיה מוערכת גם ע"י דור ההמשך. מלבד הצילומים האומנותיים בזמן ההריון, מדובר גם בדרך..


אפליקציות צילום איכותיות - לא רק אינסטגרם

אפליקציות צילום איכותיות - לא רק אינסטגרם אם גם לכם כבר נמאס מכל הבלאגן שעשו סביב האינסטגרם – הכתבה הזו בשבילכם. מסתבר שיש עוד המון אפליקציות לצילום בטלפונים החכמים, צריך רק לגלות אותן. אז קדימה, חייכו למצלמה... אה... לנייד רבים וטובים השקיעו שנים רבות בלימודי צילום מושקעים ומאתגרים, עד שהגיעו מפתחי האפליקציות לטלפונים החכמים..


צלמי אופנה – האנשים שמאחורי העדשה

צלמי אופנה – האנשים שמאחורי העדשה הם יודעים בדיוק איך לכוון את האור, מה הזוית המחמיאה לך ואיך לעשות שכל בגד יראה מיליון דולר. צלמי אופנה, נעים להכיר צילום אופנה זהו תחום בצילום שדורש התמחות מיוחדת בתחום. צלמי נוף, לדוגמא, עלולים להסתבך בצילומי סטודיו של דוגמנים ודוגמניות לקטלוג אופנה ססגוני. לצלמי האופנה סגנון משלהם, והם מביאים..


בואו להכיר את שירן גרנות , מנהל הפורום שלנו

בואו להכיר את שירן גרנות , מנהל הפורום שלנו שירן גרנות, התחיל להתעניין באופן אמיתי בצילום בגיל 17, היום הוא בעל עסק לצילום, צלם בעיתון הארץ ובסוכנות הידיעות "פלאש 90". כן, הוא גם מנהל הפורום שלנו מתי החלטת להיות צלם ומדוע? מעבר ל"סתם לצלם" עם מצלמה אוטומטית,  אלא ממש להתעניין בצילום, התחלתי כבר בגיל  17,..


קורס צילום – צעד ראשון בדרך למקצוע

קורס צילום – צעד ראשון בדרך למקצוע לקראת שנת הלימודים הקרבה, החלטנו להזכיר לכם איך נראה קורס צילום, למקרה שאתם תרצו להופיע פעם באינדקס שלנו בתור צלמים   רוב הצלמים בעולם התחילו להיכנס אל המקצוע כבר בהיותם ילדים קטנים. לא מעט צלמים נושאים בתוכם סיפור, כיצד ההורים קנו להם מצלמה ראשונה בגיל העשרה, והם התחילו ללכת ברחובות העיר..


חוג צילום לילדים - צלמים בעולם של גדולים

חוג צילום לילדים - צלמים בעולם של גדולים אם אתם אוחזים בפלאפון עם מצלמה ומצלמים כל יום את עצמכם ואת חבריכם, לא עדיף כבר ללכת לחוג צילום במצלמה אמיתית? צלמים נודעים אוהבים לספר לא פעם, כיצד בילדותם לקחו את המצלמות שלהם, שוטטו ברחבי שכונתם ועירם, וצילמו אנשים ומראות. זה מה שהפך אותם לימים לצלמים חשובים. אומנם כיום אפשר לראות ילדים מצלמים..


מצלמה דיגיטלית לילדים- לזה התכוונו כשאמרו מצלמה לכל גיל

מצלמה דיגיטלית לילדים-  לזה התכוונו כשאמרו מצלמה לכל גיל נראה שאנחנו מוקפים במצלמות- בכל טלפון נייד, טאבלט, ובקרוב גם במברשות שיניים ומסרקים. עם זאת, כדי ללמוד לצלם צריך ציוד "טיפה" שונה, וכידוע הלמידה הטובה ביותר היא מילדות דיגיטאלי זה שביר הרלוונטיות של השאלה הזו יורדת משניה לשניה, אבל בואו נחליט שניה על..


ציוד צילום - התיקים שנותנים לצילום סטייל

ציוד צילום - התיקים שנותנים לצילום סטייל ענף הצילום הוא ענף המתחלק לז'אנרים שונים, ולכן בדיוק כפי שעבודתיו של צלם א' אינן מזכירות את עבודתיו של צלם ב', כך גם תיקי הצילום עשויים להתאים לצלם א' אך לא לצלם ב' או להיפך. לא קיימים תיקי צילום אוניברסליים, שיתאימו לכל תנאי העבודה הקיימים ולכל סוגי הצלמים, אלא כל תיק ציוד..


צילום דיגיטלי למתחילים - ספר חובה לצלם המתחיל

צילום דיגיטלי למתחילים - ספר חובה לצלם המתחיל בשנת 2010, הוצאת 'מטר' הוציאה לאור ספר בשם 'צילום דיגיטלי למתחילים', במסגרת סדרת ספרי הדרכה בסיסיים שראו אור באותה שנה. עד מהרה הפך הספר הזה לתורה של כל חובבי הצילום הנמצאים בתחילת דרכם עולם הצילום ידוע כעולם שכרוך בהוצאות כלכליות כבדות יחסית, היות ורכישת מצלמה איכותית ואביזרי..


מצלמות ריפלקסיביות - גבוהות באיכות, גבוהות במכירות

מצלמות ריפלקסיביות - גבוהות באיכות, גבוהות במכירות החל משנת 2008, חלה עלייה של עשרות אחוזים בקצב המכירות של מצלמות ריפלקסיביות. הסיבה לכך טמונה בעובדה כי מחירה של מצלמה ריפלקסיבית לא גבוה משמעותית מעלות מצלמה רגילה, ולכן ישראלים רבים מעדיפים להשקיע קצת יותר וליהנות מתכונותיה של מצלמה איכותית אם נבחן את הגידול המסחרר בקצב רכישת..


מצלמות דיגטליות - להיכנס לזום בכל מצב

מצלמות דיגטליות - להיכנס לזום בכל מצב אומנם מצלמות דיגיטליות הן הדבר הבולט כיום בעולם הצילום, אך לפני שהולכים לרכוש אחת כזו, רצוי להתאים את המצלמה לצורכי הצילום. ערכנו בשבילכם סדר קטן בבלאגן מצלמות זום קומפקטיות אלה מצלמות המכונות גם point and shoot, מיועדות לצלם הביתי שמעוניין בצילום איכותי מצד אחד, אך שאינו דורש ידע..


חצובה למצלמה - הדברים עליהם עומד הצילום

חצובה למצלמה - הדברים עליהם עומד הצילום טיילים מנוסים כבר התרגלו לראות חובבי צילום הולכים עם מצלמה וחצובה קטנה, מעמידים אותה ומצלמים, כמו היו צלמים מקצועניים  חצובות למצלמה משפרות לאין ערוך את תוצאות העבודה שלכם, ובתנאי תאורה חלשים (למעשה כל צילום בתוך מבנה או לאחר השקיעה) או אורכי מוקד ארוכים (הגדלה של פי 3 ויותר) אין תחליף..


בואו להכיר את יניב איתן - צלם אירועים ופורטרטים

יניב איתן , מתמחה בצילום אירועים ופורטרטים, צילומיו מתאפיינים ביצירתיות, השקעה, ומסירות למודלים שלו מתי החלטת להיות צלם ומדוע? לקראת סוף השירות הצבאי גיליתי את "עולם הצילום",החלטה שאני לא יכול להסביר אותה. בעיקר אני זוכר את החוויה של להתבונן דרך המצלמה,ולהגיע איתה למקומות..


עדשות - העין שלנו במצלמה

עדשות - העין שלנו במצלמה כדי להבין עד כמה עולם הצילום השתנה, מספיק אם נסתכל על מדף העדשות בחנות צילום. כדי להבין מה רואים שם, כתבנו מאמר על עדשות, ראשון מיני רבים העולם המגוון של אביזרי צילום יכול לבלבל אפילו צלמים מנוסים ובעלי הבנה עמוקה בתחום, ולכן לא מפתיע אותנו הבלבול הרב בו שרויים מרבית הצלמים החובבים לנוכח..


מדריך קצר על ציוד צילום

מדריך קצר על ציוד צילום אין זה סוד שהציוד ששימש צלמים בעבר, השתנה פלאים ומחליף אותו ציוד משוכלל. רגע לפני שניכנס לעידן חדש, הנה מעט על ציוד צילום עכשווי אומנות הצילום מערבת לא מעט טכניקה, ולכן בין אם המטרה שלכם היא להגיע לתוצאה ייחודית ו"אומנותית", להפיק צילומי נוף מרהיבים, או להצליח לבטא את..


כיצד בוחרים צלם אירועים

כיצד בוחרים צלם אירועים אחרי אולם וקייטרינג, ולפני התקליטן, הגיע הזמן לבחור צלם, איך עושים את זה נכון? בחירת צלמים תפסה מקום של כבוד בסוללת ההכנות לקראת אירוע גדול, וכפי שנראה להלן לא בכדי. בשורות הבאות נציין כמה נקודות חשובות שיש לברר טרם בחירת צלמים לאירועים, מה מאפיין צלמים טובים ומאילו צלמים תרצו להתרחק, וכמובן,..


לימודי צילום - להפוך תחביב למקצוע

לימודי צילום - להפוך תחביב למקצוע אם גם אתם חולמים להיות אנני ליבוביץ' או רוברט קאפה, זה המקום בשבילכם לימודי צילום מערבים הכנה מקצועית (ולכן גם בטחון תעסוקתי עתידי) עם יכולת ביטוי אומנוטית וחופש כמעט לא מוגבל מבחינת תחומי עיסוק לאחר סיום הלימודים. בשורות הבאות נרחיב מעט במידע בסיסי אודות המסלול של לימודי צילום, באילו..


מחירון צילום

מחירון צילום אם גם אתם עומדים להתחתן או מתכוונים לעשות בוק אופנה, הנה כמה נתונים על כמה שזה יעלה לכם בין אם מדובר על צילום אירועים כמו צילום חתונות, צילום אופנה, או צילומים אינטימיים כמו צילומי הריון ותינוקות, המחירים בשוק משתנים מאוד ומציבים קושי משמעותי בבחירה. בשורות הבאות מעט על המחירים הצפויים של כל אחד..


קהילת צלמים - בואו הצטרפו
Copyright © 2021 thephotographer.co.il כל הזכויות שמורות
אתר צלמים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום צילום
מחפשים צלמים מומלצים באזורכם ? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם צלמים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!